افزایش کیفیت رابطه جنسی

ساده ترین راه های افزایش کیفیت رابطه جنسی

رابطه جنسی برای هر کس تعریف خاصی دارد اما نمیتوان اثرات فراوان آن بر جسم و روح آدم را منکر شد. رابطه جنسی یکی از بزرگترین لذت های بشر میباشد که در پی آن است و برای افزایش کیفیت رابطه جنسی تلاش بسیاری میکند.

بهترین روش های افزایش کیفیت رابطه جنسی

با سایت زاگرس همراه باشید.

افزایش کیفیت رابطه جنسی به معنی افزایش لذت شما از رابطه جنسی میباشد. بعضی از افراد تمایل دارند دفعات بیشتر رابطه جنسی برقرار کنند تا به نوعی تخلیه شوند اما عده ای دیگر میخواهند کیفیت رابطه را بهبود ببخشند که این موضوعی متفاوت میباشد.

یکی از روش های افزایش کیفیت رابطه جنسی این است که زمان مناسبی را برای این کار در نظر بگیرید. ساعت بدن افراد متفاوت میباشد. عده ای رابطه آخر شب را ترجیح میدهند اما عده ای دیگر رابطه اول صبح را دوست دارند.

این مهم نیست که در هر زمانی آمادگی برقراری رابطه زناشویی داشته باشید، مهم این است که در چه زمانی، در چه وقتی بهترین بازدهی را داشته باشید. این همان راه افزایش کیفیت رابطه جنسی میباشد یعنی دقت در عملکرد بدنتان در کنار شخصی که احساس آرامش با وی دارید.

زمان رابطه جنسی را میتوانید با همسرتان تنظیم کنید و از او کمک بگیرید، چرا که وی در طمان دلخواهش عملکرد بهتری خواهد داشت و این میتواند به بهبود رابطه جنسی برای شما هم کمک کند.

عده ای دیگر به دنبال تجربه راه های جدیدی برای افزایش کیفیت رابطه جنسی هستند.

آنها میخواهند تجربیات جدیدی را به کار بگیرند که بعضا میتواند خطرناک هم باشد اما همین حس تجربه موارد جدید برای آدمی جذاب میباشد.

یکی از مواردی که میتواند برای هر دو طرف خطرناک باشد رابطه جنسی مقعدی میباشد. این نوع رابطه میتواند عامل انتقال میکروب های بسیاری به آقایان باشد و اگر بلافاصله به رابطه جنسی از واژن اقدام کنند، تمام میکروب های مقعد به واژن زن منتقل میشود که این خود یکی از عوامل ایجاد خطراک بسیار برای خانم ها خواهد بود.

رابطه جنسی مقعدی برای خانم ها هم خطرناک و هم بسیار دردآور است و بیشتر آنها برای دفعات اول به خاطر اصرار آقایان تن به این نوع رابطه میدهند.

استفاده از دارو برای افزایش کیفیت رابطه جنسی

بسیاری از آقایان از داروهای بی حس کننده آلت تناسلی برای طولانی تر کردن رابطه جنسی استفاده میکنند، به این امید که از این طریق میتوانند بهتر شریک خود را ارضا کنند و مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهند.

این روش ها برای درمان زودانزالی در کوتاه مدت میتواند مفید باشد اما در هر صورت ادامه دادن آن نه تنها مفید نیست بلکه خطرات زیادی مانند زده شدن از رابطه جنسی را برای آقایان و خانم ها در بر خواهد داشت.

در هر صورت توصیه میشود برای افزایش کیفیت رابطه جنسی به فکر ایجاد تعامل بهتر با همسرتان باشید.

تمام اتفاقات خوب از خود شما آغاز میشود، پس به فکر این باشید با مطالعه بیشتر در زمینه رابطه جسی به افزایش کیفیت رابطه جنسی  برسید نه با تجربه کردن مواردی که میتواند برای هر دوی شما خطرناک باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *